Dziś jest: Niedziela, 19 maj 2019, imieniny obchodzą: Celestyny, Iwony, Piotra

Rozgrywki siatkowe


2 marca 2009 roku na hali sportowej Salezjańskiego Domu Młodzieżowego im. św. Jana Bosko w Różanymstoku odbył się mecz piłki siatkowej. Inicjatorem spotkania było Centrum Integracji Młodzieży, dzięki któremu, prowadzone są regularne treningi piłki siatkowej

Gospodarze spotkali się z drużyną z Lipska. Drużyna SDM wspierana przez wolontariuszy z LO w Dąbrowie Białostockiej dzielnie walczyła z gimnazjalistami z Lipska, którzy ostatecznie zwyciężyli 3:0. Naszych jednak to nie przeraziło i już zapowiedzieli rewanż. Dodać należy, że był to debiut naszych zawodników… Wyszli na boisko troszeczkę stremowani, jednakże wierzymy, iż porażka wzmocni naszych chłopaków i następnym razem będzie dużo lepiej.
Z tego miejsca pragniemy pogratulować kolegom znad Biebrzy zwycięstwa oraz kolejnego sukcesu w rozgrywkach GIMNAZJADY województwa podlaskiego, zwycięstwo zapewniło im awans do II rundy, tak więc, są już oni w finale województwa i w czwórce najlepszych na Podlasiu. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i czekamy na rewanż…!
SDM wystąpiło w składzie:
Artur Albiniak, Bartłomiej Pepliński, Adrian Pruszewicz, Łukasz Sudnik, Marcin Wojewoda,
Paweł Stefańczyk, Adam Piekarski, Piotrek Dzietczyk, Karol Zajączkowski, Kamil Sutuła, Szymon Dzietczyk, Karol Kozłowski.